Leden 2012

Dlouhý článek o mé nepřítomnosti

20. ledna 2012 v 14:48 | © Kristen |  site
Páni, kdy jsem tu byla naposledy? Začátkem prosince? Ještě později?
Strašně mě to mrzí, na blog jsem totálně kašlala. Měla jsem špatný období jak v rodině tak ve škole. Od září bojuju se známkama, abych měla dobrý vysvědčení a přijali mě na školu. A bojovala jsem úspěšně :)). Navysvědčení budu mít jen 4 dvojky. A právě kvůli tomu jsem zameškávala blog. Myslím, že už si mě vás spoustu smazalo. Chápu to. Ale přišlo mi, že blog se stával spíš mou poviností, než zábavou a koníčkem. I obíhání affs mi přišlo jako nutnost. Spíš jako kdybych k vám chodila, protože jsem musela, a né protože jsem se chtěla podívat, co je u vás nového. A to já nechci. Nikdy jsem to nechtěla. Protože já k vám opravdu chodím ráda :)). Některé slečny jsem si tu doslova zamilovala. Mám vás ráda všechny. Blog mi nehorázně chyběl. Nemyslete si, že už Twilight Ságu nemám ráda. To ne! TS je už součástí mého života. A tak to doufám zůstane.
A tak se tedy už konečně oficiálně vracím :)). Udělala jsem i zápis affs ZDE, jelikož mám ve vás trošku zmatek. Nevím, kdo si mě vymazal a kdo ne, takže se zapiště, kdo chcete nadále zůstat ve spřátelených :).
Sháním i nový layout, zatím neúspěšně :D. Protože tenhle je ještě z podzimu v Hallowenských barvách a my už máme po Vánocích že :D. Takže by to chtělo něco jiného.
Moc jste mi všichni chyběli. A ještě jednou se omlouvám.

ZÁPIS AFFILIATES

20. ledna 2012 v 14:42 | © Kristen
Jelikož jsem tu dlouho nebyla, tak nevím, kdo si mě z mých affs vymazal, a kdo měl semnou trpělivost a nechal si mě. Takže pro přehled se zapiště, kdo chcete zůstat nadále ve spřátelených :). Zápis ukončím nejspíš 2.2.2012, takže máte čas zhruba dvy týdny.

• Přezdívka
• Blog/web